מה מספרים עלינו?

"עמיר הוא אדם נעים הליכות, מסור למתאמנים שלו, ומאוד מקצועי. הוא רגיש ואמפתי מאוד למתאמן שלו. בזכות תכונות אלו ובזכות הקסם האישי שלו, הוא מצליח לתת תחושת ביטחון טובה למתאמן, ואת היכולת לתת בו אמון ולסמוך עליו. בדרכו המיוחדת הוא מצליח להניע את המתאמן ליזום וליישם את מה שהוא לימד אותו, בעזרת ארגז הכלים הייחודיים שלו. עמיר תמיד שם עבור המתאמן שלו, ועבור משפחתו כשעולה הצורך בייעוץ, הכוונה, או עזרה."
" למסיבת יום־הולדתי הגיעו ארבע בנות אבל היא הייתה ממש מהנה, בזכות עמיר הבנתי שהכמות לא משנה. בעבר חשבתי שככל שאארגן אירועים גדולים יותר – כך הם יהיו טובים ומוצלחים יותר. למדתי לסלוח על אמתלות והתחמקויות ולפתוח דף חדש."
"בזכות התיווך של עמיר הפערים החברתיים שצברתי מצטמצמים, עמיר מדרבן אותי ושכנע אותי לצאת מהבית להתמודד עם אתגרים בזירה החברתית. סיגלתי סדר יום מתי לעשות כל דבר ואני ממליץ בחום להעזר בו לשיפור איכות החיים במציאות המורכבת."
"עמיר מאמן את בני בן ה 15 כבר שלוש שנים. מאד מקצועי, רגיש ואמפטי. מצליח לתת תחושת ביטחון טובה ומניע ליזום וליישם בעזרת ארגז הכלים הייחודי שלו."
"בעקבות תחילת הקשר שלי עם עמיר ברדה, המהווה מאמן לתקשורת חברתית, התקיעות שלי באזור הנוחות הולכת ודועכת מיום ליום. אזור הנוחות שלי הוא הבית הפרטי שלי, מקום שבו אני מוכן מפני פלישה של כל אדם חדש למרחב האישי שלי. כשאתה בוחר להיתקע בבית מתוך בחירה שום שינוי מחודש לא מתלווה אל חייך. עד שהבנתי את הפרט החשוב הזה, ביליתי את רוב חיי בבית. הפערים החברתיים שצברתי עקב ההתקבעות במסגרת הביתית הם עצומים- אין להתכחש לכך. אולם, בזכות התיווך של אמיר הם מצטמצמים בעקבות רוח הדרבון שהוא מטמיע בי. למעשה, היו כמה פעמים שהוא הצליח לשכנע אותי לצאת מהבית לצורך התמודדות עם מספר אתגרים בזירה החברתית. הקשיים המשמעותיים שאותם הצלחתי למזער הודות לתיווך המועיל שקיבלתי ממנו אינם רק בזירה החברתית אלא בדברים נוספים שמשתייכים לפן האישי. החל מעבודה על משמעת עצמית ועד חשיבה אמפטית יותר כלפי הזולת. למשל, לסגל לעצמי סדר יום שמנחה אותי מתי לעשות כל דבר, לעזור להורים שלי בכל מיני דברים קטנים בעלי משמעות גדולה כגון- פינוי זבל, שטיפת כלים, עריכת קניות עצמאית וכו'. נכון להיום, הודות לתהליך שעברתי עם אמיר אני קרוב מתמיד להשתלב בחברה כאדם עצמאי ולהתחיל לבנות לעצמי מעגל חברתי - דברים שבעבר נראו לי מופרכים ותלושים מהמציאות. לסיכום, אני ממליץ בחום לכל אדם בעל קשיים חברתיים להיעזר בתיווך של עמיר על מנת לשפר את איכות חייו האישיים במציאות המורכבת איתה כולנו מתמודדים, בעיקר בפן החברתי."